O NAS

Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych Schroder – Damian Schroder działa w branży budowlanej od 2011 roku.

Specjalizujemy się w robotach żelbetowych oraz konstrukcjach obiektów technicznych, gdzie głównym kierunkiem naszej działalności jest budownictwo przemysłowe.

Wykonaliśmy też wiele inwestycji dla wojska i przemysłu, a w ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę również o realizację stanów surowych budynków wielorodzinnych i apartamentowych.

Jedną z naszych pierwszych robót była modernizacja oczyszczalni ścieków w 2012 r., a w 2013 roku wybudowaliśmy pierwsze zbiorniki żelbetowe na wodę pitną.

Ważną gałęzią działalności naszego przedsiębiorstwa jest Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń Schroder – punkt sprzedaży i ogród wystawowy z materiałami, wiodących na polskim rynku, producentów materiałów nawierzchniowych i ogrodzeń, takich jak: Bruk-Bet, Libet, Pozbruk, Kost-bet, Goliat Gres, Ginter, Buszrem, Wiśniowski, Betafence i Budmat.

W listopadzie 2022 roku zakupiliśmy Betomex – zakład produkcyjny prefabrykatów z keramzytobetonu. W przedsiębiorstwie Betomex produkujemy materiały budowlane z keramzytu – bloczki ścienne, bloczki fundamentowe, pustaki szalunkowe oraz nadproża L-19, stropy gęstożebrowe typu Teriva.